• Mükemmel Dekorasyonlar
  • Duygu Yüklü Müzikler
  • Unutulmaz Düğünler

Unutulmaz Düğünlerin tek adresi

UNUTULMAZ DÜĞÜNLERE GÖZ ATIN

DÜĞÜN ORGANİZASYONLARI

Bu güne kadar sayısızca davet ve düğün organizasyonlarını başarı ile gerçekleştiren firmamız, gelecek içinde aynı özveriyle çalışmayı ilke edinmiştir. Firmamızın asıl amacı yapılan her davette müşterilerin A dan Z ye tüm ihtiyaçlarını karşılayıp onların misafir gibi ağırlanmasını sağlamaktır. SAK ORGANİZASYON olarak her davetin unutulmaz olması için  davetiye, nikah şekeri seçimleri ile  masa, sandalye ve çiçek dekorasyonu gibi düzenlemelerin bir bütün halinde hazırlanması gerektiği inancındayız.

Bu tasarımları davet sahipleri ile yapılan görüşmeler sonucunda sezonun gerektirdiği koşullar, çiftin hayalleri ve tarzları ile belirlemekteyiz. Davetinizin gerçekleşeceği mekanda yapılacak uygulamalar, iyi bir şekilde düşünülmesi gereken unsurlardır. Nikah masasından peçete süslemelerine kadar tüm uygulamalarda detaylara kadar inilip, bütünlüğün oluşması sağlanmalıdır. Yani  unutulmaz  olan uyumlu, kaliteli ve özenle  hazırlanmış ortamlardır.

Günümüzde davet sahipleri organizasyonlarının daha önce kullanılmamış farklı yerlerde gerçekleşmesini arzu etmektedir. Dolayısıyla alt yapısı olmayan bir bahçe, havuzbaşı vb. gibi alanlar ;  seyyar mutfak, masa sandalye gibi genel servis ekipmanları ve çadır kurulumu gibi uygulamalarla size özel bir davet yapılacak  mekana dönüşebiliyor. Amacımız hayal ettiğinizden daha fazlasını sağlamaktır.

Alper KENDİRLİ

RESİMLER

Unutulmaz davetlerden fotoğraflar

VIDEOLAR

Geçmişten Günümüze Düğünler

SEDA & ONUR BANGIR BANGIR

REFERANSLAR

Bizi Onlara Siz Sorun

Bizimle İletişime Geçin

Düğün organizasyonlarımızla ilgili daha geniş bilgi için bizimle iletişime geçin.