• Baby Shower Partileri
  • Sürpriz Doğum Günleri
  • Unutulmayacak Davetler

Keyifli Zamanlar ve Tatlı Telaşlar

RESİMLERE GÖZ ATIN BİZİMLE İLETİŞİME GEÇİN

BABY & KIDS EVENTS

Bebeklerinin doğumunu bekleyen anneler için, bebeğin gelmesine 3 ay kala planlanabilecek babyshower partisi ve doğum odası süsleme hizmetleri tarafımızdan sağlanmaktadır.. Baby Shower partisi annelerin bebekleri için alışveriş yapma yükünden bir nebze de olsa kurtulmasını sağlayan bir gelenektir ve  aslen anne adayının yakın bir arkadaşı tarafından sürpriz bir şekilde organize edilir. Bu partiye katılan arkadaşların tümü de beraberlerinde, doğacak bebeğin ihtiyaçlarından oluşan hediyeler getirerek, anne adayına moral verirler. Partiye genellikle bayanlar davet edilse de, davetli listesi karma olarak da oluşturulabilir.

Parti, genellikle anne adayına sürpriz bir şekilde organize edilse de, anne adayı  kendisi de evinde veya başka bir mekanda baby shower partisi düzenleyebilir. Baby shower partisi için hazırlık aşamasında, davetlilerin doğacak bebeğin cinsiyetine göre mavi veya pembe giyinilmesi istenebilir. Dekorasyonda ve ikramlarda da doğacak bebeğin cinsiyetine göre bir renk teması belirlenir ve tüm detaylar bu temaya uygun olarak hazırlanır. Baby shower partisi öncesinde davetlilerle anne adayının ihtiyaçlarına göre hazırlanmış bir hediye listesi paylaşılabilir. Davetliler bu hediye listesinden seçtiklerini alabilirler.

Doğum odası ve evdeki bebek odası da ayrıca doğum sonrası için süslenmektedir. Bebeğin cinsiyetine göre pembe veya mavi renklerden oluşan dekoratif malzemeler kullanılmaktadır. Ayrıca bebeği görmeye gelen misafirler için çeşitli hediyeler hazırlanarak kendilerine verilir. Sak Organizasyon olarak onlarca farklı dekorasyon ve hediyelik eşyadan oluşan ürünlerimizi bu amaçla hazırlamış olup siz değerli müşterilerimize sunmaktayız.

RESİMLER

Baby Shower ve Doğümgünü Fotoğrafları

Bizimle İletişime Geçin

Baby & Kids Events ile ilgili daha geniş bilgi için bizimle iletişime geçin.