• Mükemmel Davetler
  • Görkemli Sahneler
  • Unutulmaz Etkinlikler

Birinci sınıf Etkinliklerin Tek Adresi

UNUTULMAZ DAVETLERE GÖZ ATIN

ETKİNLİK ORGANİZASYONLARI

Dikkat çekmek, kutlamak yani fark edilmek amacı ile yapılan her şey için renkler öne çıkmalıdır. Bu durumda iş yerinizin açılışı organizasyonundan kuruluş yıldönümüze, yeniyıl, sevgililer günü veya bayramlarımızın kutlanmasından doğum günü ve ev partilerinize kadar her yerde renkli balonlar, konfetiler, rafyalar, volkan showlar ve havai fişeklere ihtiyaç duyulmaktadır. İşte bu zamanlarda gelişen teknolojinin bize sunduğu imkanları kullanarak o anları unutulmaz kılabilmekteyiz.

Organizasyonun amacına uygun yer temini, o yerin görsel ve  teknik açıdan organizasyona hazır olması için her türlü ihtiyaca yanıt verebilecek hizmetlerin sağlanması firmamızın tecrübeli ve profesyonel ekibi sayesinde gerçekleşmektedir. Kuruluşumuzdan  bu zamana kadar gerçekleştirdiğimiz ve protokol hizmetleri olarak adlandırdığımız her etkinlikte gerek devlet ve iş gerekse sanat camiasından farklı insanlarla birlikte olmak ve her birinden ayrı ayrı teşekkür almak büyük mutluluktur.

Açılışlar, törenler, üniversite şenlikleri, defileler gibi tüm protokol ve kültürel hizmetlerde sanatçı temini, güvenlik ekibi, ses-ışık-sahne sistemleri vb. yani tüm detayların bir bütün halde kontrolünü sağlamak organizasyonları özel ve güzel kılacaktır. Her organizasyonu bir film gibi düşünerek, oluşturulacak senaryoya uygun rolleri oynayacak  kadroları oluşturmaktır bizim amacımız gerçek bir yönetmen gibi.

Alper KENDİRLİ

RESİMLER

Unutulmaz davetlerden fotoğraflar

VIDEOLAR

Etkinlik Videoları

UNUTULMAZ DAVETLER

Her anının unutulmaz olduğu muhteşem davetler

REFERANSLAR

Bizi Onlara Siz Sorun

Bizimle İletişime Geçin

Etkinlik organizasyonlarımızla ilgili daha geniş bilgi için bizimle iletişime geçin.