• EN KALİTELİ SANATÇILAR
  • EN FARKLI MÜZİK GRUPLARI
  • EN İYİ DJ'LER

Etkinliklerin Havası Değişiyor

MÜZİK GRUPLARINA GÖZ ATIN BİZİMLE İLETİŞİME GEÇİN

MÜZİK ORGANİZASYONLARI

Sak organizasyon kuruluşundan bugüne hizmet kalitesini sürekli arttırarak ve geliştirerek alanında öncü olmak özelliğini sürdürmektedir. Müzikal beklentilere en iyi cevabı verebilmek amacı ile yenilikçi,çağdaş düşünen,günümüz teknolojisine ve trendlerine uyum sağlamış  kadrosu ile sizlere kişiye özel organizasyonlar hazırlayıp sunar.

Amacımız  insanların  duygularına, özel anlarına, zevklerine  ince narin bir dokunuş yaparak en  önemli anlarını  keyifle ve problemsiz   yaşamalarını sağlamaktır. Önceliğimiz müşterilerimizin duygu  ve  beklentilerini  ön planda tutarak, onlara beklentilerinin üzerinde hizmet   sağlamaktır. Bizim için başarı müşterilerimizin mutluluğudur.

SAK Organizasyon olarak bünyemizdeki dj’lerimiz ve orkestralarımız ile düğün, nişan  davetleri,  kına ve sünnet törenleri, mezuniyet baloları gibi bireysel organizasyonların yanı sıra; kurumsal lansmanlar, sempozyum, seminer, açılış, toplantı, davet, bayi toplantıları ve konser organizasyonlarını da başarı  ile düzenlemekteyiz.

Alper KENDİRLİ

MÜZİK GRUPLARI ve SANATÇILAR

Tek adımda tüm müzik grupları ve sanatçılara göz atın.

SAK ODEON ORKESTRASI

SAK ODEON PARTY BAND

ORKESTRA MAVİ

ANKARA MODERN ORKESTRASI

TARIK SEZER ORKESTRASI

FAİK ÖZTÜRK-SAFİYE SOYMAN

KEREM AKIN ORKESTRASI

FİGEN BİRİCİK

Bizimle İletişime Geçin

Müzik Grupları ve sanatçılarla ilgili daha geniş bilgi için bizimle iletişime geçin.